Контакти

Телефони:

096-72-91-266, 099-42-19-633 +380 показати телефон

Адреса:

Київ, Балтийсий провулок,23

Оплата і доставка

Способи доставки:

 • Доставка Новою Поштою

  Вартість доставки 40,0 грн. Замовлення на суму понад 350,0 грн доставляється безкоштовно.

 • Доставка УкрПоштою

  Вартість доставки 25,0 грн. Замовлення на суму понад 300,0 грн доставляється безкоштовно.

 • Самовивіз

  для м. Київ, за умов попередньої домовленості телефоном

 • Кур'єр по м. Київ

  Безкоштовно, при замовленні від 450,0 грн

Способи оплати:

 • На розрахунковий рахунок фізичної особи
 • На карту Приват Банка
 • Готівковий розрахунок

  Підчас самовивозу замовлення в м. Києві

Додаткова інформація:

Товар надсилається за умов 100%-ої попередньої оплати.

Також ви можете замовити продукцію за телефонами вказаними у Контактах та написавши на електронну пошту. Замовлення обробляється протягом 1-2 днів та доставляється зручним для Вас способом.

 

Повернення товару 

  При отриманні товару уважно огляньте товар, не порушуючи цілісності упаковки, щоб переконатися, що Вам доставили саме те, що Ви замовляли, і Вас влаштовує зовнішній вигляд товару. Всі претензії до замовлених товарів приймаються тільки в день  доставки, при збереженні цілісності упаковки. Оплату зворотної доставки здійснює замовник.

УВАГА! Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.94 р № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України« Про захист прав споживачів », яким встановлюється перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), якщо вони не задовольняють споживачів з якихось причин , парфумерно-косметичні товари належної якості обміну та поверненню не підлягають. Тому будьте уважні при виборі товару.

Відмова від замовлення

У випадку, якщо Ви хочете анулювати замовлення або у Вас виникли складнощі з його отриманням, попередьте, будь ласка, за телефоном вказаним у Контактах якомога раніше, якщо товар вже було надіслано, Ви маєте змогу його повернуту не розпаковуючи. Зворотну  доставку сплачує замовник.  Повернення грошей здійснюється обраним Вами способом (комісію банку сплачує замовник).