Контакти

Телефони:

096-72-91-266, 099-42-19-633 +380 показати телефон

Адреса:

Київ, Балтийсий провулок,23

Глауконіт (зелна земля)

    Глауконіт- «зелена земля» - природний мінерал, що складається з заліза, кремнезему і oксідa калію.
    Загальна формула (K, H2O) (Fe3 +, Al, Fe2 +, Mg) 2 [Si3AlO10] (OH) 2 × nH2O.   Завдяки своїм високим абсорбційним, катіонообмінним якостям і багатому мікрокомпонентному складу глауконіт широко використовується в медицині для виведення токсинів і непотрібних мікробів з організму, для стимулювання імунної системи, а також при лікуванні опіків, ушкоджень шкіри і шкірних захворювань.   

   Глауконіт чудова основа для глибокого очищення шкіри. Глина збирає зі шкіри шлаки, токсини, відмерлі клітини епідермісу, прибирає зайвий жир і нормалізує хід обмінних процесів у клітині, попереджаючи її старіння. Глауконіт відновлює капілярний кровообіг, допомагає позбутися від капілярної сітки. Сприяє утворенню колагену, що додає тканинам еластичність. Він ефективно замінює гліколеву кислоту, яка часто викликає алергічні реакції.

  При регулярному використанні «зеленої землі» значно поліпшується зовнішній вигляд шкіри, вона стає гладкою, ніжною і пружною, звужуватися пори, і розгладжує зморшки.   Особливо рекомендується для жирної шкіри.

глауконит