Про компанію

    Сьогодні рослинна косметика або дуже дорога або виготовляється вдома на плитці і має маленький термін реалізації. Долаючи ці протиріччя фахівці "Beautiful You" протестували безліч компонентів, перепробували їх різні поєднання і створили зелену косметику, доступну для кожної пані.     

   Основою косметики стали якісні українські екстракти, мінерали та олії. Вдало поєднавши їх з еко-сертифікованим емульгатором на основі ізофлавонів сої та гідролізату протеїнів пшениці Natura-tec Emul-active Iso, вдалося створити зелену натуральну косметику, з усіма необхідними складовими, а еко-сертифікований консервант Optiphen BD продовжує термін використання, не викликаючи негативних реакцій.

"Beautiful You" - рослинна косметика без жодного зайвого компоненту!

Наші принципи і переваги 

  • Косметика ТМ «Beautiful You» розробляється на базі лабораторій Національного університету харчових технологій, з використанням сучасних знань і тенденцій в косметичній галузі
  • Кожна складова ретельно вивчається окремо та у взаємодії з іншими складовими косметичного засобу. 
  • Продукція виготовляється на  сертифікованому європейським стандартом якості ISO-9001 виробництві
  • Продукт складається лише з натуральних та ідентичних натуральним компонентів, всі вони повність розкладаються в природньому середовищі.
  • До складу кожного продукту входять спеціально розроблені комплекси спрямованої дії
  • Вся продукція схвалена МОЗ України та пройшла тестування за участі волонтерів  

Продукція не містить силіконів, парабенів, синтетичних барвників, не тестується на тваринах.

Розробка і Виробництво

    Косметика ТМ «Beautiful You» розробляється згідно ТУ або ДСТУ на базі лабораторій Національного університету харчових технологій, проходить перевірку МОЗ України та тестується волонтерами.

Ми в контакті https://vk.com/club86441801